درباره ما

مجموعه مسترچاپ بیش از ۱۴ سال سابقه در زمینه چاپ و تبلیغات فعالیت دارد.
این مجموعه با برند انعکاس شروع به کار کرده و از نیمه دوم سال ۹۸ با تغییر نام به مستر چاپ فعالیت خود را در عرصه چاپ گسترده تر کرده است.
این مجموعه با بروزترین دستگاه های چاپ و پرسنلی مجرب و حرفه ای در کنار شماست تا همه آنچه که برای پیشرفت برند و کسب و کار شما مورد نیاز شماست در اختیارتان قرار داده و یاریگر شما در این امر باشد.

این مجموعه با در نظر داشتن ۳ مقوله مهم: قیمت پایین، کیفیت مطلوب و سرعت بالا و همچنین راه اندازی انواع محصولات عمومی و اختصاصی طبق نیاز مشتریان و همکاران خود، همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات می باشد.

امید است که بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مشتریان و همکاران عزیز قدم کوچکی برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان را ارتقاء بخشیم.

زمینه فعالیت ابن مجموعه از چاپ انواع فرم های عمومی از جمله : کارت ویزیت – تراکت – پوستر – پاکت – فاکتور – سربرگ و … تا انواع فرم های اختصاصی مطابق سلیقه و نیاز شما می باشد.
چاپ و ساخت انواع پاکت – کارتن – سررسید – انواع تقویم رومیزی و دیواری – هدایای تبلیغاتی – ست مدیریتی – ست اداری – خودکار – ساعت دیواری و رومیزی و مچی – لیوان – فرش – لباس – پرچم – پازل و …
فروش انواع ملزومات چاپ : مرکب – تونر – کاغذ بندی و بسته ای – کاغذ ان سی آر – الوان – سفید – سرنسخه پزشکی – پاکت – حاشیه ترحیم – پاکت ترحیم و …